send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Praktiškumas

UFO – PRAKTIŠKA ŠILDYTUVAS

Montažas

UFO šildytuvą galima tvirtinti ant aukšto stovo ( „kojelės“) arba tvirtinti prie lubų ar sienos. Tvirtinant šildytuvą ant kojelės, jį lengvai galima pernešti iš vietos š vietą, tvirtinant ant lubų ar sienos, atsilaisvina zonos patalpose. UFO šildytuvas tiks prie bet kuriuo patalpų dizaino ir padaro jaukiais bet kuriuos namus ar biurą.


Greitas šildymas per 27 sekundes

Palyginus su tradicinėmis šildymo sistemomis UFO šildytuvai užtikrina greitesnį bet kurių patalpų šildymą, todėl, kad jie visą savo energiją perduoda ten, kur ji reikalinga. Tuo metu, paviršiai, į kuriuos nukreipta  UFO šviesa, sugeria šilumą ir tampa šiltais, o paskui patys skleidžia šilumą. Kitaip, negu kitoms šildymo sistemoms, UFO šildytuvui tereikės 27 sekundžių, kad perduoti šilumą. Tuo laiku, skirtumas tarp lubų ir grindų temperatūrų bus minimalus, o Jūs jausite, kad temperatūra daug aukštesnė. Visa tai padės sumažinti bendrą temperatūrą patalpose naktį ir per atostogas (naudojant darbų patalpose), tai padės sutaupyti elektroenergiją.

Elektroenergijos taupymas

UFO šildytuvų naudojimas užtikrins elektros energijos taupymą net 82 % ir sumažinse eksploatacijos išlaidas, palyginus su tradicinėmis šildymo sistemomis.

 

UFO šviesos šildytuvai daug kuo skyriasi nuo tradiciniu šildymų sistemų savo fizikos-eksploatacijos savybėmis.

Papildomas šilumos šaltinis

UFO šildytuvai nauduojami ten, kur dėl techninių reikalavimų reikia užtikrinti  atskirų paviršių aukštą temperatūrą. Pavyzdžiui, kad pagreitinti betono užketėjimą esant šalčiams ar pagreitinti detalių džiovinimą ( pavyzdžius, automobilių taisykloje). Daugelyje pramonės sryčių, ten, kur reikalingas kontroliojimas šilumos kiekis, naudojami įvairus UFO šviesos šildytuvų ir jo šildymo elemento (flamentino) modeliai. Jie skiriasi savo galingumu ir parametrais.

SPAUSDINTI