send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

UFO- sveikas šildytuvas

Nuo jo neskaudo galvą

Degimo procese, kuris nauduojamas kiekvienoje šildymo sistemoje, naudojamas deguonis. Dujinių šildytuvų veikimo metu sudeginamas deguonis ir išsiskiria  kenksmingų žmogaus sveikatai medžiagų . Jeigu patalpų venteliacija nepakankamai gera, susimažima deguonies kiekis, ir žmonėms, esantiems patalpose pradeda skaudėti galvą.

UFO šildymo sistema nesunaudoja deguonies, todėl jos  veikimo metu neskauda galvos.

Neskleidžia kvapo 

Uždarose patalpose, kurios šildomos  kieto  kuro krosnio pagalba, katalitiškų ir radiatorių sistemų pagalba, atsiranda kvapas, dėl to, kad ore esančios mikrodalelės sudega. Tai visada atsitinka, naudojant tradicines šildymo sistemas. Oro cirkuliacija, kuri atsiranda dėl molekulių judėjimo šiltame ore, pakelia nematomas dulkes ir mikrodaleles, ir kaip jau buvo minėta, sudegiamos, jos skleidžia kvapą.

Todėl, kad UFO šildytuvų sistema nenaudoja oro šilumos skleidimui, nekyla cirkuliacijos ir kvapo, dėl to oras patalpose lieka švarus.Nėra apsinuodijimo pavojaus

Naudojant kieto kuro krosnius, nepilno sudegimo produktu tampa  smalkės (CO), kurie tampa apsinuodijimo priežastimi. Tas pats yra ir šildymo sistemose, kurios naudoja suskystindas dujas.

Todėl, kad UFO šildytuvų sistema naudoja tik elektros energiją ir  šildymui nenaudoja deguonies, apsinuodijimo pavojaus nėra.Neleidžia atsirasti drėgmei

Drėgmė- tai vandens garo koncentracija ore, kuri viršija tam tikrą lygį. O kvapas, kurį mes vadiname „drėgmės kvapu“, - tai nematomų bakterijų ir mikroorganizmų,kurios gyvena drėgnoje aplinkoje, kvapas.

UFO šildytuvų sistema šildydama patalpas išsklando drėgmę ir neleidžia jai atsirasti vėl, taip pat neleidžia atsirasti bakterijoms ir mikroorganizmams ir dėl to neatsiranda „drėgmės kvapo“. Be to, patarlė „ Į saulėtus namus neužsuka daktaras“ tinka ir UFO šildymo sistemai.

UFO šildytuvas – geriausias naujagymių šildymo būdas 


Fizioterapija

 

Fizioterapjos kabinetuose atliekami gydomieji pratimai, taip pat infraraudonu spinduliavimu šildomos tam tikros kūno vietos.

UFO šildytuvų sistemos, kurios  naudoja infraraudoną spinduliavimą užtvirtina pilną audinių šildymą, kuriuo dėką pagerinama kraujotaka, atpalaiduojami raumenys, kas padeda atliekant pratimus. Be to, sistemos naudojimas teigiamai veikia esant raumenų ir sąnarių skausmui. Dar jos naudojamos gydant juosmens išvaržai, reumatizmą, klubo nervo ligas.
Teigiamas UFO šildymo sistemos poveikis esat kvepavimo takų ligoms

Žmonės, kurie serga kvepavimo takų ligomis, visų pirmą turi kvepuoti švariu ir deguonies pripildytų oru.

UFO šildytuvų sistema nenaudoja deguonės šildymui, negadina oro kokybės ir sudaro higienišką aplinką, viso to dėka patalpose susidaro teigiamos sąlygos žmonėms, kurie serga kvepavimo takų ligomis.


Šildytuvai veikia beveik begarsiai

 

Jie tvirtinami į teleskopinę kojelę, į sieną ar į lubas. Šiuolaikinio dizaino dėka jie puikiai tiks Jūsų interjerui.

SPAUSDINTI