Šviesos šildytuvo veikimo principas

Šviesos UFO šildytuvo veikimo principas labai skiriasi nuo konvekcinio tipo šildytuvų veikimo. UFO šildytuvai paverčia elektros energiją šilumine,  šildymo elemento pagalba. Šiluminė energija šilumos spinduliais pereina į paviršius, daiktus ir žmones, į kuriuos yra nukreipti  šildytuvo spinduliai. UFO skleidžiama energija pasiskirsto tokiu būdu: 92 %  energijos (lyg saulės šiluma) nukreipti į objektų, kurie esa šildytuvo veikimo zonoje, šildymą, ir tik 8 %  skirti oro šildymui. Skirtingai nei UFO, kitos įprastos sistemos išleidžia visą energiją oro šildymui, kuris paskui šildo  aplinkinius daiktus.

Jeigu atsižvelgti į tai, kad infraraudonas spindulivimas mažiau yra sugeriamas oru, nei daiktais, tai šilumos praradimas naudojant įprastas šildymo sistemas yra labai didelis. Be to, infraraudoni šviesos šildytuvai skiriasi nuo įprastu ir tuo, kad nesumažina deguonies kiekio ore ir neišsausina oro, todėl jie nekelia galvos skausmo, pervargimo jausmo.

Šiluminė energija, kurią skledžia flamentinas ( UFO šildymo elementas) pereina į tokius paviršiu daiktus, kaip grindys, sienos, baldai, interjero detalės ir t.t. Tokiu būdu, iš pradžių šilti pasidaro daiktai ir paviršiai, o po to jie pradeda skleisti šilumą, lyg patys būtų šildytuvais.

Tai neleidžia didėti  temperatūrų skirtumui apatinėje ir viršutinėje patalpų dalyje ( temperatūrų skirtumas yra minimalus). Tai duoda galimybę sumažinti bendrąją temperatūrą ir šildymo  išlaidas. Dėl to, kad diktų temperatūra bus 1-3 C didesne patalpų temperatūros, žmogus manys, kad patalpos šiltesnės negu yra iš tikrųjų.

Šilumos UFO energija visiškai pereina į tuos paviršius ir daiktus, į kuriuos nukreipta šildytuvo šviesa. Dažniausiai, bendras patalpų grindų paviršiaus ir kitų daiktų plotas dešimt kartų didesnis už  tradicinių šildymo sistemų plotą. Infraraudoni spinduliai lengvai pereina į visų daiktų paviršius, tai reiškia, kad UFO šildytuvas sušildys patalpas 3-4 kartais greičiau už tradicines šildymo sistemas.

UFO šilumos energiją geriau nukreipti į baldus ir interjero paviršius, kad jie galėtų kaupti šilumą kitam kartui. Pasistenkite nenukreipti UFO šilumos į tokius paviršius, kaip sienos, lubos, langai ir durys, nes dalis šilumos iškarto „išeis“ į lauką, kas nenaudinga, energijos taupumo atžvilgiu.

Oficialus UFOTERM atstovas Latvijoje SIA Prizma Pluss
Copyright © 2006 UFO Tel..: +371 22 300 302, e-mail: info@ufoterm.lv