send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Komfortiška šiluma

PATOGUS ŠILDYMAS

Šildytuvų naudojimas  žemos temperatūros zonoje

Buvimas blogos šilumos izoliacijos zonoje( šalia durų, langų) priverčia žmogų jaustis nepatogiai. UFO šildytuvai pastatyti tokiose vietose, legvai kompensuoja šilumos trūkumą. Visko šito dėka, UFO šildytuvai esa optimaliu variantu, užtikrinančiu šiluminį komfortą ir mažas šildymo eksploatacijos išlaidas.

Skersvėjų atsiradimo tikimybių sumažinimas

Šildant patalpas UFO šildytuvų pagalba nekyla oro sluoksnių judėjimo, todėl, kad oro masės nesušyla, ir jų tepmeratūros beveik vienodos ( karštas oras nesiveržia viršun, o šaltas-žemyn), t.y. nekyla skersvėjų. Konvekcnis šildymas, o taip pat šilumos užsklandos, sudaro šilto ir šalto oro sroves, dėl ko ir atsiranda skersvėjai, o tai kenkia sveikatai.Daiktų, esančių UFO šildytuvo veikimo zonoje, didesnė, negu bendra patalpų temperatūra, todėl, tai nekelia nemalonių pojūčių, liečiant daiktus, nes prilietimas pri šiltų daiktų kur kas malonesns už šaltų daiktų lietimą.

Daiktų temperatūros padidinimas, palyginus su patalpų temperatūrą

Daiktų, kurie esa šildytuvo veikimo zonoje, temperatūra visada aukštesnė už patalpų temperaturą. Todėl liesadamas juos, žmogus neturės nemalonių pojučių, dėl to, kad šiltesnį daiktą visada maloniau liesti nei šaltesnį.

Patalpų oro temperatūros mažinimas, nauduojant UFO

Nauduojant šviesos UFO šildytuvus, galima sumažinti „komfortiškąją“ temperatūrą keliais laipsniais. Tuo pačiu laiku Jūs nieko nepajusie, nes atrodys, kad temperatūra nepasikeitė. Tai galima paaškinti taip: skirtingai, nei tradicinės šildymo sistemos, kur į  energetinį balansą su žmogaus kūnu įeina tik oras, spindulių šildymo sistemoje komforto jausmas susideda iš žmogaus kūno paviršiaus ir krentančios ant jo, spindulių šilumos.

Kuo aukštesnis spindulių srovės intensivumas, tuo žemesnė komfortinė oro temperatūra. Šis ypatumas yra gerai žinomas slidininkams, kurie nepraleidžia progos pasideginti tarp užsnigtų kalnų viršūnių, neatsižvelgiant į tai, kad oro temperatūra žemesnė už nulį( su sąlyga, kad nėra stipraus vėjo). Kad suprasti skirtumą tarp patalpų ir žmogaus „jaučiamos“ temperatūros, įsivaizduokite du termonetrus, vienas iš kurių esa saulėje, o kitas-pavėsyje. Akivaizdu, kad jų duomenys bus skirtingi.Taip ir žmogus, esant šildytuvo veikimo zonoje jausis geriau, negu už šios zonos rybų.

Atkreipkite dėmesį, kad oro temperatūros sumažinimas 10 C taupo iki 5 % energijos.

SPAUSDINTI