send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

UFO Line 3000 UK eksploatavimo ypatumai

UFO Line 3000 UK eksploatavimo ypatumai UFO Line 3000 UK, Distancinio pulto indikatorių reikšmė ir funkcijos
PLAČIAU >>>

Rekomendacijos išrenkant UFO

Rekomendacijos išrenkant UFO Šviesos, arba atnaujintą infraraudoną šildymą galima palyginti su apšvietimu. Teisingai išdėstydami šviesos šaltinius, Jūs gausite patogų ir tolygų apšvietimą. Taip pat,teisingai išdėstydami UFO šviesos šildytuvus patalpose, Jūs galite pasiekti ne tik tolygaus ir komfortiško šildymo, bet ir gerokai sutaipysite elektros energiją.Visų pirmą, reikia apsispręsti su šildymo plotu.
PLAČIAU >>>

Infraraudoni UFO šildytuvai

Infraraudoni UFO šildytuvai Latvijos rinkoje kompanija Prizma Plus siūlo infraraudonus UFO šildytuvus. UFO šildymo sistemų veikla panaši į naturalią saulės šviesą, kur kartu su matomais spinduliais egzistuoja ir nematomi – ultravioletiniai ir infraraudoni. Paaškinsime, kad trumpų bangų infraraudoni spinduliai skleidžia šviesa, o ilgų bangų – šilumą.
PLAČIAU >>>

Ir sveika, ir šilta: šviesos UFO šildytuvas

Ir sveika, ir šilta: šviesos  UFO šildytuvas Neatsižvelgiant į tai, kad tai turkiškos NNR kompanijos naujovė, šviesos šildymas yra pats sieniausias šildymo būdas, nes pats seniausias ir didžiausias Žemės šildytuvas yra Saulė. Šiluma atsiranda tik tada, kai spinduliai, pereinantys per šaltąjį kosmosą, pasiekia Žemės paviršius. UFO, kaip ir saulė, šildo spinduliais.
PLAČIAU >>>

Įjunk savo saulę- sukurk savo vasarą

Įjunk savo saulę- sukurk savo  vasarą Kai kurie mūsų miesto gyventojai tesiog nepastebi, kad orų atvėsimo. Ir visai ne todėl, kad jie labai užimti, tesiog jie turi nuosavą saulę. Nusipirko už prieinamą kainą. Ir nauduojasi: dvi dienas švenčia gimtadienį sode, dirba biure apsirengę vasaros drabužiais, jiems vasara tęsiasi. Ar tai įmanoma?
PLAČIAU >>>

UFO šildytuvas – naujos saulės šiluma

UFO šildytuvas – naujos saulės šiluma Saulės šviesa – universali šildymo sistema, kurią naudoja pati gamta. Visi ankščiau sukurti šildytuvai buvo kur kas prasnesni už saulę, todėl, kad jų darbas buvo sušildyti patalpų orą, o paskui jis šildė žmones. Dabar UFO šildytuvo dėka galima gauti visus saulės šviesos privalumus.
PLAČIAU >>>