send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Pramoninėms patalpoms

Patalpų aukštomis lubomis šildymas šiuo laiku esa didžiausia problema.Tokio ploto patalpų šildymo problema teikia labai daug nemalonumų jų sąvininkui, nes išlaidos šildymui bus labai didelės ( kiek sistemos įrengimui, tiek ir aptarnavumui). Šitą problemą bando išspręsti šilto oro pūtimu. Mes sunaudojame energiją patalpų aukštais lubais šildymui, bet didžiausia energjos dalis išeina į patalpų oro šildymą.

Bet mums reikalingos ne šiltos patalpos, o kad šiltais būtų daiktai, kurie ten esa, kad žmogui šitose patalpose būtų šilta.

Tokiu atveju, kaip sprendimas, siūlomi UFO šildytuvai, nes palyginus su katais šildytuvais, jie sutaupo iki 82 % energijos.

Todėl, UFO sistema idealiai tiks sandelių, fabrikų, angarų, pramoniunių patalpų šildymui.

Patalpose, kur visada esa daug žmonių, arba įmonėse, kur dėl pramoninių reikalavimų yra dujų išvedimas, ventiliacija būtina. Kaip pavyzdį prisiminkime kinoteatrus, konferencijų sales, restoranus, kavines, biurus, pramonines įmones, kur dirbama su cheminėmis medžiagomis. Bet veikiant ventiliacijai, kuri būtina sveikatos ar technikos atžvilgiu, išvedamas ne tik užtirštas, bet ir  šiltas oras.

UFO spinduliavimo šildymo sistema sušildo daiktus, o ne orą ir neprklauso nuo ventiliacijos. Tokiu būdu vyksta sveikas, patogus ir taupus patalpų su ventiliacija šildymas.

SPAUSDINTI