send mailhome
     Latviski Russian Latviski Eesti

 

Namams ir šeimai

Šiltas, jaukus kambarys daugeliui yra komforto įsikūnijimas. – ir sveiko miego sąlyga. Komfortiška temperatūra padeda  greitai užmigti ir gerai miegot visą naktį. UFO šildytuvas yra su termostatu, kuris apsaugo nuo peršildymo, todėl Jūs ramiai galite miegoti ir nesirūpinti dėl saugumo. Kaip veikia UFO sistemos? Kaip saulė- universaulus šildytuvas, sukurtas gamtos.Saulė skleidžia UV ir infraraudonus  spindulius. Pirmi pavojingi žmogaus sveikata, o kiti, atvirkščiai, yra vadinami gyvybės spinduliais. Trumpų bangų infraraudoni spinduliai neša šviesą, o ilgų bangų- šilumą. UFO šildytuvas, kurį pristato kompanija NNR, irgi skleidžia infraraudonus spindulius.  Šilumos energija tesiogiai pasiekia paviršius ir žmones, kurie esa šildytuvo veikimo zonoje. Tokiu būdu, nereikia laukti, kol bus sušildytas oras, šilta bus iškart įjungus šildytuvą ( prietaisas veikia visu savo galingumu po 15 sekundžių).

Kaip žinoma, „klasikiniai“ patalpų variantai yra šildydami visą dieną, nepriklausomai, ar ten yra žmonų, todėl žmonės moką už tai, kuo jie nesinauduoja. Katilų įrengimas irgi išsprendžia problemą tik iš dalies, nes jie irgi šildo orą, o tai brangu. UFO eksploatacijos sąvybės leidžia nelaikyti prietaio nuolat įjungtu. Dėl termostato, naudojant Infrared sistemą, galima sutauptyti iki 82 % energijos. Bet taupumas- tai ne vienintelis pranašumas.Veikiant dujiniams šildytuvams  sudeginamas deguonis ir atsitinka pavojingų medžiagų išskyrimas. IR UFO šildytuvai nesudegina deguonies, neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams ir drėgmei. Be to, šiltose ir drėgnose patalpose, kur yra pėlėsių, grybelių, bakterijų atsiradimo tikimybė, UFO ne tik juos panaikina, bet ir neleidžia atsirasti vėl.

Infraraudoni šildytuvai nekelia skersvėjų, kas labai svarbu šalto oro metu. Be to, spindulinės šilumos šildymas teigiamai veikia žmogų ir padeda jam jaustis žvaliam.

Nepraraskite naudingo ploto- įrenkite balkoną.

Šiuolaikyniuose pastatuose šiltas balkonas – įprastas dalykas. Jų pašildynimas vyksta per statybas, bet žmonės eina toliau, pakabina žaliuzes ar užuolaidas, įrengia radiatorius, paverčia lodžiją kabinetu. Atvejuose su radiatoriais yra daug trūkumų, kurių išvengti padeda tik UFO.

Elekrinis infraraudonas UFO šildytuvas pigesnis už „radiatorius-šiltos grindys“ duetą, o Jūs gaunate didesnį efektą, nes UFO šildo ne orą, kuris greitai atvėsta dėl didelio balkono ploto, o šildo patalpų konstrukciją, radedamas nuo grindų.

Įtvirtinti šildytuvą su termostatų Jūs galėsite patys su  minimaliomis pastangomis, o įrengti radiatorių ir šiltų grindų sistemą gali tik kvalifikuotų specialistų brigada, kas yra brangu.

Jums nereikia bijoti UFO sistemos užšalimo – šildytuve nėra vamzdžių, todėl jis nebijo temperatūrų permainų.

UFO demontažas yra toks pat paprastas, kaip ir įrengimas, persikraustydami, Jūs galite pasiimti šildytuvą kartu į naują butą, o pavasarį – į sodą.

Pagaliau, infraraudoni UFO šildytuvai yra kompaktiški, įrengiamį į lubus jie neužima daug vietos. Įvairiausių spalvų dėka jie tiks prie bet kuriuo interjero.

SPAUSDINTI